Contact

Montessoribasisschool de Petteflet

Montessoribasisschool de Petteflet
Kamerikstraat 19
5045 TW Tilburg

Telefoonnummer: 013-5713677
Emailadres: bs.de.petteflet@xpectprimair.nl (voor vlotter contact mailt u bij voorkeur teamleden persoonlijk).

Aanwezigheid en mailadressen leerkrachten, ib-er, adminstratief medewerker en directie:

  • Conny Rijnen, ma-di-wo-do-vr: conny.rijnen@xpectprimair.nl
  • Annemiek Vorselaars, ma-di-wo: annemiek.vorselaars@xpectprimair.nl
  • Chantal Versteeg-Kieft, ma-do-vr: chantal.kieft@xpectprimair.nl
  • Chemène Bergmans, ma-di-wo-do-vr: chemene.bergmans@xpectprimair.nl
  • Elaine Berk, ma-wo-do-vr: elaine.berk@xpectprimair.nl
  • Erna Poort, ma-di-do: erna.poort@xpectprimair.nl
  • Fiona Kroeze, ma-di-do: fiona.kroeze@xpectprimair.nl
  • Judith Moekiran, ma-di-wo: judith.moekiran@xpectprimair.nl
  • Mylène Palinckx, wo-do-vr: mylene.palinckx@xpectprimair.nl
  • Nadia Game, ma-di-do-vr: nadia.game@xpectprimair.nl
  • Roy Staps, ma: roy.staps@xpectprimair.nl
  • Rawie van Iersel, ma-di-do-vr: rawie.vaniersel@xpectprimair.nl
  • Richard Bakx, ma-di-wo-do-vr: richard.bakx@xpectprimair.nl
  • Wendy Mutsaers, ma-wo: wendy.mutsaers@xpectprimair.nl
  • Lotte Cohen, ma-di-wo: lotte.cohen@xpectprimair.nl
  • Luke Heuer, ma-di-wo-do-vr: luke.heuer@xpectprimair.nl
  • Angèle Spijkers, ma-di-wo-do-vr: angele.spijkers@xpectprimair.nl

Uiteraard kunt u ons volgen op Facebook:

  • Schoolpagina:    Montessorischool De Petteflet;